Letné kino v AMFIKU: Čo sme komu zase urobili 2

Dátum a čas:
sobota - 13. 07. 2019 - 21:00 - 23:00

Miesto konania:
Amfiteáter


V programe Letného kina v AMFIKU je aj nový film ČO SME KOMU UROBILI 2, ktorý sa bude premietať v Amfiteátri 13. júla 2019 o 21:00 hod. Vo francúzskej komédii sa predstavia Claude a Marie Verneuilovci, ktorí čelia novej kríze. Ich štyri dcéry a ich manželia David, Rachid, Chao a Charles sa rozhodli opustiť Francúzsko. Každý z nich ma na to dobrý dôvod. Ale čo rodičia? Tí urobia všetko preto, aby im mladí neodišli niekam na druhý koniec sveta. Pokračovanie úspešného filmu vás zaručené opäť rozosmeje.

Manželia sa tak trochu s ťažkým srdcom zmierili s tým, že sa ich dcéry vydali za mužov rôznych pôvodov a podarilo sa im prekonať všetky ich zakorenené predsudky. Obavy, že sa z ich blízkosti rozbehnú po celom svete ich dcéry a vnúčatá, ich vedú k vymýšľaniu najrôznejších dôvodov ako ich vo Francúzsku všetkých udržať. Dokážu im, že Francúzsko je tou najúžasnejšou krajinou na svete. A to aj napriek tomu, že na ňu doteraz s veľkou chuťou nadávali.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.