Letné kino v AMFIKU: Daddy Cool

Dátum a čas:
štvrtok - 18. 06. 2020 - 19:00 - 23:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Publikum v Amfiteátri rozveselí 18. júna 2020 francúzska komédia Daddy Cool. Film ponúka príbeh Adriena, ktorého priateľka vykopne, pretože sa vôbec nechová ako zrelý muž, ale skôr ako by mal štrnásť rokov. Bez zodpovednosti, bez ambícií, bez poriadnej práce, ale zato vždy v pohode. Keď sa spoznali, zábava bola to hlavné. Časom ale všetci naokolo dospeli… až na neho. Adrien zaryto zostal flákačom a teraz sa nestačí čudovať, ako na neho jeho priateľka Maude srší hromy a blesky. Už by chcela rodinu, ale nedá sa mať deti s dieťaťom. 

Adrien si však zachová chladnú hlavu a vymyslí senzačný plán ako ukázať, že je dospelý a zodpovedný rovnako ako ostatní dospelí a zodpovední. Je to plán toho najťažšieho kalibru s najrýchlejšou účinnosťou. V ich spoločnom byte si zriadi súkromné jasle. Záujemcov je veľa a z Adriena je zakrátko otec na plný úväzok. Lenže… deti sa pohybujú, dokonca každé iným smerom, hneď ako sa dá, sa o niečo udrú, vedia byť hlučné, oproti predpokladom celý deň nespia, chcú jesť, chcú aj piť, potrebujú prebaliť a opäť sa pohybujú a opäť každé iným smerom.

Adrien zostáva pokojný, cigaretku za žiadnych okolností neodkladá a na každý problém nájde nejaké originálne riešenie. Do rodičovských učebníc sa pravdepodobne nedostane, ale šanca na udržanie detí nažive tu nejaká je. A s ňou aj šanca na návrat k priateľke.

Premietanie sa začína o 21:00 hod. Košickí umelci chcú svojich priaznivcov po dlhom čase pozitívne naladiť svojim živým vystúpením.  O 19:00 sa o dobrú náladu postará Lukáš Adamec & Band, takže do Amfiteátra sa určite oplatí prísť.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.