Letné kino v AMFIKU: Dámsky klub

Dátum a čas:
štvrtok - 25. 06. 2020 - 19:00 - 23:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Na návštevu do dámskeho klubu sa môžu diváci vybrať 25. júna 2020 spolu s protagonistkami rovnomenného amerického filmu, ktorý si môžu pozrieť v Amfiteátri pod hviezdnou oblohou (dúfajme, že nebude pršať). Debut režiséra Billa Holdermana má v sebe humor a vynikajúce herecké obsadenie.

Príbeh filmu sa odohráva v slnečnej Kalifornii. Štvoricu dlhoročných kamarátok (Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen a Mary Steenburgen) spája okrem pevného priateľstva spoločná záľuba v knihách. Pravidelne sa každý mesiac schádzajú vo svojom dámskom knižnom klube, kde diskutujú nielen o literatúre. Jedného dňa sa ponoria do šteklivo erotického románu Päťdesiat odtieňov sivej. Napriek tomu, že voči knihe majú obrovské výhrady, sa v ich životoch začnú diať veľké zmeny. Kniha stimuluje ich sexuálnu fantáziu a tá ich katapultuje do série neštandardných životných rozhodnutí. A tak každá z nich, pre seba typickým spôsobom, začne meniť svoj život, ktorý dostane iné „odtiene“…a to nielen sivé.

Diane totiž nedávno ovdovela po 40 rokoch manželstva. Vivian si užíva spoločnosť mužov, ale záväzkom sa dôsledne vyhýba. Sharon sa i po desiatich rokoch stále snaží spamätať z rozvodu a manželstvo Carol speje po 35 rokoch neodvratne ku koncu.

Vášnivý a živočíšny svet pána Graya doslova obráti ich unavené životy hore nohami. V dámach sa opäť naplno  túžba po romantike a dobrodružstve. Nová kapitola je nielen v knihách vždy to najlepšie…

Premietanie sa začína o 21:00 hod. Program sa však začne už o 19:00, Zahrať príde hudobná skupina Maduar s víťazkou Hlasu Česko Slovenska Ivannou Bagovou.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.