Letné kino v AMFIKU: Daždivý deň v New Yorku

Dátum a čas:
piatok - 31. 07. 2020 - 21:00 - 23:00

Miesto konania:
Amfiteáter


V poslední júlový deň čaká na divákov v Letnom kine v AMFIKU nová romantická komédia Daždivý deň v New Yorku v réžii filmového mága Woodyho Allena. Štvornásobný držiteľ Oscara a majster vzťahových komédií sa ako vždy chopil filmu nielen režijne, ale je tiež autorom scenára. Do svojho filmu obsadil mladých hercov i známe hollywoodske hviezdy. V hlavných úlohách sa predstavia Timothée Chalamet, Elle Fanning, Jude Law, Selena Gomez, Diego Luna a Liev Schreiber.

Film rozpráva príbeh vysokoškolákov Gatsbyho) a Ashleigh, ktorí prišli do New Yorku na víkend. Nečakajú, že daždivé počasie sa im postará o sériu prekvapivých dobrodružstiev. Dažďové kvapky im pripravia nečakané stretnutia a komické dobrodružstvá. Ashleigh dostane za úlohu urobiť na Manhattane pre školské noviny rozhovor so slávnym filmovým režisérom Rolandom Pollardom (Liev Schreiber). Jej priateľ a spolužiak Gatsby, ktorý miluje staré zákutia New Yorku, by rád vzal Ashleigh na obľúbené miesta svojho rodného mesta. Jeho plány sa rúcajú, keď Pollard jeho dievča pozve pozrieť sa na natáčanie filmu.

Ashleigh sa stretáva so scenáristom Tedom Davidoffom i filmovou hviezdou Fraciscom Vegom. Veľkým filmovým svetom je celkom okúzlená. Gatsby teda neplánovane trávi deň s Chan, vtipnou a uštipačnou sestrou svojej bývalej priateľky. Obaja zisťujú, že možno najdôležitejšie je nájsť v živote tu správnu osobu.

Premietanie sa začína o 21:00 hod.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.