Letné kino v „amfiku“: Deadpool 2

Dátum a čas:
štvrtok - 02. 08. 2018 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Príjemný letný večer v prírodnom kine si môžu návštevníci užiť aj 2. augusta o 20:00 s americkou akčnou komédiou Deadpool 2. Keď Wade Wilson alebo Deadpool v roku 2016 vtrhol do kín ako najutáranejší a najvtipnejší superhrdina všetkých čias, brutálne zamával nielen so svojimi protivníkmi, ale aj s rebríčkami najnavštevovanejších komiksových filmov. A teraz sa vracia, aby s pomocou svojich schopností opäť zachraňoval celý svet. Hoci pred desivo nebezpečným lepkom v potravinách.

Pripravte sa na druhý príchod Wade Wilsona aliac Deadpoola (Ryan Reynolds). Možno s ním prežijete okamihy, keď ako kuchár prežíva skoro smrtiaci hovädzí útok a hneď potom prahne po splnení svojho veľkého sna – stať sa najvyhľadávanejším barmanom v Mayberry. Zároveň sa chce vyrovnať s tým, že celkom stratil chuť a snaží sa znovu objaviť správne životné korenie. Pátra aj po nejakom nestabilnom kondenzátore, bojuje s nindžou i japonskou yakuzou a vzdoruje svorke sexuálne agresívnych psom.

Deadpool tiež vyráža do sveta, aby objavil pre neho významné životné body, rodinu, priateľstvo, novú chuť prežívať dobrodružstvo, a tiež, aby si zaslúžil vytúžený hrnček s nápisom „Najlepší milovník na svete“ alebo tiež nie. Je to skrátka chlapík mnohých tvárí, pretože tá jeho pravá, ukrytá pod maskou, je pekne hnusná. Ale za to nemôže, čo ale neplatí o jeho veľmi čiernom zmysle pre humor a netradičnom prístupe k superhrdinským pravidlám fair play.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.