Letné kino v amfiku: Deadpool

Dátum a čas:
nedeľa - 31. 07. 2016 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Poslednou júlovou snímkou, ktorá sa bude premietať 31. júla v Letnom kine v amfiku, bude americko-kanadský akčný dobrodružný film Deadpool. Kino pod holým nebom zostáva otvorené aj v auguste. Sci-fi komédia je príbehom bývalého člena špeciálnych jednotiek. Než sa stal Deadpoolom, bol Wadom Wilsonom (Ryan Reynolds).

Keď mu lekári diagnostikovali pokročilé štádium rakoviny, podrobil sa experimentálnej liečbe v rámci programu Weapon X, známeho a populárneho predovšetkým medzi x-menovskými mutantmi. Vďaka tomu sa Wade zbavil rakoviny a nielenže zostal nažive, ale tiež ako bonus získal schopnosť rýchleho samouzdravovania. Bohužiaľ však napríklad oproti Wolverinovi, ktorý po podobnej liečbe zostal celkom sexy – z tohto pokusu vyšiel trvalo znetvorený. Podľa vlastných slov vyzerá ako „avokádo, ktoré malo sex so starším avokádom“. Aj preto celkom bez väčšieho odporu prijal okostýmované after ego menom Deadpool.

Premietame v angličtine so slovenskými titulkami.

Vstupné: 3 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.