Letné kino v „amfiku“: Debbina 8 

Dátum a čas:
utorok - 26. 06. 2018 - 21:00 - 23:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Festival Letné kino v amfiku aj tento rok zaujme divákov filmami, ktoré mali premiéru len nedávno. V Amfiteátri si budú môcť pozrieť čerstvé novinky od 26. júna do 2. septembra. Prvým filmom, ktorý otvorí novú filmovú sezónu pod holým nebom bude akčná americká komédia DEBBINA 8, ktorá sa bude premietať 26. júna o 21:00 hod.

Päť rokov, osem mesiacov a 12 dní. Presne tak dlho plánovala Debbie Ocean (Sandra Bullock) najväčšiu lúpež svojho života. A presne vie, čo musí spraviť – zostaviť tím z najlepších expertiek vo svojom odbore. Spolu s parťáčkou Lou Miller (Cate Blanchett) získali do svojej skupiny – šperkárku Amitu (Kaling), pouličnú podvodníčku Constance (Awkwafina), najlepšiu priekupníčku na kradnutý tovar Tammy (Paulson), hackerku Nine Ball (Rihanna) a módnu dizajnérku (Bonham Carter).

Cieľ je jasný – 150 miliónov dolárov v diamantoch – presne tých, ktoré budú na krku svetoznámej herečky Daphne Kluger (Hathaway) a tá bude stredobodom pozornosti najväčšej udalosti roka, bál MET Gala.
Vo filme DEBBINA 8 si tiež zahrá James Corden ako vyšetrovateľ poistnej udalosti a Richard Armitage v úlohe nič netušiaceho spoločníka Daphne Kluger na bále roka.

Vstupné: 6 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.