LETNÉ KINO V AMFIKU: Deep: Dobrodružstvo pod hladinou

Dátum a čas:
nedeľa - 16. 07. 2017 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


LETNÉ KINO V AMFIKU pokračuje v premietaní filmových noviniek. Španielska animovaná komédia „Deep: Dobrodružstvo pod hladinou“, prinesie 16. júla zábavu na viac ako jeden nádych z hlbín oceánu, Zem zaplavila voda, celé ľudstvo sa odsťahovalo a život na dokonalej modrej planéte riadia prapodivné tvory.

V jednej podmorskej kolónii žije chobotnička Deep, neposedná, tvrdohlavá, zvedavá a všetko chce vyskúšať. Je všetko, len nie záchranca. Morský čert Evo síce ohromuje svojimi ostrými zubami, povesť hlbinného netvora mu ale kazí fakt, že je dobrosrdečný, pomerne nemotorný a má tak trochu dlhé vedenie. Kreveta Alica je zase opatrná až neurotická a sníva, že raz bude tancovať a spievať. Dravú murénu trápi, že je osamelá, ale ťažké je mať kamarátov, keď ich chcete zjesť.

Ich podmorskému údoliu hrozí skaza, preto sa partička musí vydať na záchrannú misiu. Ich cieľom je nájsť Nathana, bytosť, ktorá im ako jediná môže pomôcť. Spolu objavia vodný svet, o ktorom nemali ani potuchy. Čakajú ich rybie zombies, upírska speváčka na potopenom Titanicu či zaplavená Broadway v New Yorku.

Premietanie sa začína po zotmení, približne o 21:00 hod.

Vstupné: 3 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.