Letné kino v amfiku: Dokonalý šéf

Dátum a čas:
štvrtok - 04. 08. 2016 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Dni sú kratšie a skôr sa stmieva, a to je dôvod, prečo sa premietanie v Letnom kine v amfiku začína v auguste o hodinu skôr ako v júli, teda o 20:00 hod. Tento mesiac prinesie celý rad zaujímavých a obľúbených filmov rôznych žánrov. Večer, 4. 8. bude patriť americkému titulu Dokonalý šéf.

Šéfkuchár Adam Jones (Bradley Cooper) mal všetko, čo si len mohol priať. Bohužiaľ svojou vinou o to všetko prišiel. S dvoma hviezdičkami od Michelina mal bývalý postrach parížskych reštaurácií pocit, že mu patrí svet. Vždy robil veci po svojom a jediné, čo ho zaujímalo, bola dokonalá explózia chutí na tanieri. Teraz sa o to musí pokúsiť znovu – otvoriť si vlastnú reštauráciu a získať napolapiteľnú tretiu michelinskú hviezdu. Na to ale bude potrebovať získať na svoju stranu ten najlepší tím. Dokonalý šéf je výnimočne vtipný a emotívny príbeh o láske k vareniu a jedlu, o láske medzi dvoma ľuďmi a o sile druhej šance.

Premietame s českými titulkami.

Vstupné: 3 €

A3_KinoAmfik_2016

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.