Letné kino v AMFIKU: Dora a stratené mesto

Dátum a čas:
sobota - 24. 08. 2019 - 20:00 - 22:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Na dobrodružnú cestu džungľou pozýva divákov rodinný film Dora a stratené mesto, ktorý sa bude v Amfiteátri premietať 24. augusta 2019 o 20:00 hod. Hlavnú hrdinku si pamätáme ešte z animovaného seriálu pre predškolské deti Dora prieskumníčka , v ktorom malé dievčatko cestuje po svete a podnecuje malých divákov k tomu, aby sa spoločne s ňou aktívne zapojili do preskúmavania okolia. Z nejakého dôvodu niekomu v Hollywoode napadlo spracovať Doru v hranej podobe do kina. Hrdinka je v snímke výrazne staršia a z nevinného didaktického animáku sa stalo dobrodružstvo plné humoru či napínavých situácií.

Ústrednú postavu Dory stvárnila Isabela Moner, ktorá na seba dobre upozornila v Transformers 5 alebo Sicariu 2. Jej rodičov hrajú Eva Longoria a Michael Peňa. Danny Trejo a Benicio Del Toro nahovorili opičiaka Botičku a lišiaka Štipáka. Mexická komediálna hviezda Eugenio Derbez vystupuje ako tajuplný Alejandro z džungle.

Dora strávila väčšinu života s rodičmi prieskumom džungle. Nič ju ale nemohlo pripraviť na jej zatiaľ najnebezpečnejšie dobrodružstvo – strednú školu. Dora je prieskumníčka až do špiku kostí a tak čoskoro vedie skupinku zloženú z opičiaka Botičku, bratranca Diega, tajuplného obyvateľa pralesa a niekoľkých puberťákov na svoju prvú hranú výpravu. Ich cieľom je zachrániť rodičov a vyriešiť nerozlúštiteľnú záhadu strateného zlatého mesta.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Načítanie mapy…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.