Letné kino v „amfiku“: Dôverný nepriateľ

Dátum a čas:
utorok - 28. 08. 2018 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Slovenský film DÔVERNÝ NEPRIATEĽ vám ukáže, ako to dopadne, keď sa technológie vymknú spod kontroly. Či nám hrozí nebezpečenstvo, sa dozviete 28. augusta o 20:00 hod. v Amfiteátri. Technológie sú všade okolo nás a každým rokom sa vyvíjajú neskutočne rýchlym tempom. Na elektronike sme stále viac a viac závislí, pričom väčšina z nás si život bez počítača už ani nevie predstaviť. Je to však správne? Mali by sme sa začať obávať budúcnosti, ktorú budú tvoriť smart technológie?

Film sa zameriava na technológiu v podobe inteligentného domu budúcnosti. Napínavá snímka sľubuje, že zmení náš pohľad na svet, a to navždy.  Mladí manželia Zuzana a Andrej sa sťahujú z Bratislavy do Tatier, aby na samote, odrezaní od sveta, na vlastnej koži otestovali Andrejove životné dielo – prototyp inteligentného domu. Idylka dokonalého života v réžii modernej technológie sa však čoskoro mení na nočnú moru a boj o život. Revolučný server, ktorý bol vytvorený s cieľom, aby uľahčil životy svojich majiteľov, sa vymkne spod kontroly a nečakane.

Hlavných hrdinov filmu stvárnila slovensko-česká herecká dvojica Gabriela Marcinková a Vojtěch Dyk.

Vstupné: 6 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.