Letné kino v „amfiku“: Dve nevesty a jedna svadba

Dátum a čas:
štvrtok - 12. 07. 2018 - 21:00 - 23:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Nový film Tomáša Svobodu z tohtoročnej českej produkcie Dve nevesty a jedna svadba, ktorý uvidia filmoví priaznivci v Amfiteátri 12. júla o 21:00 hod., ponúka vtipný a trefný pohľad do života dnešných typických single žien.

Marie (Anna Polívková)  je mladá, krásna a úspešná. Zdalo by sa, že si žije svoj sen. V milostnom živote však zakopáva o omyly na každom kroku. Pracuje síce ako úspešná televízna moderátorka, ale vo vzťahoch má dar priťahovať iba hlupákov.

Z jej bohatej súkromnej zbierky vzťahových omylov vyskladali tvorcovia filmu komédiu plnú vtipných situácií, s ktorými sa stotožní nejedna slobodná žena. Naopak, sestra Karolína (Ester Geislerová) už toho pravého našla a plánuje svadbu. A tak Marie prichádza za rodinou na návštevu do rodného mesta. Doma stretáva svoju dávnu lásku Jiřího (Jaroslav Plesl). Počas niekoľkých okamihov je jasné, že ich stará láska časom nevyprchala a skončia spolu v posteli.. Ale celá vec má jeden háčik. Jiří je snúbencom jej sestry.

Vstupné: 4,50 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.