Letné kino v amfiku: Dvojníci

Dátum a čas:
štvrtok - 21. 07. 2016 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Milovníci strieborného plátna a humorne ladených filmov si na svoje prídu pri českom titule Dvojníci , ktorý uvidia v Amfiteátri 21. júla.

Honzo Ramblousek je svojim spôsobom sympatický podvodník, ktorý je v podsvetí uznávaný ako odborník na zámky, počítače, elektroniku a autá. Je to tiež nenapraviteľný sukničkár a napriek tomu ho ženy milujú… Práve mu tečie do topánok, pretože ho má v hrsti mafián Vytloukal kvôli veľkým dlhom. Keď neukradne z galérie obraz Dievčaťa v modrom, tak je s ním amen… Zachráni ho náhoda – do cesty sa mu pripletie dvojník, stredoškolský profesor Richard Prospal, pedant a slušný človek na pohľadanie.

Obidvom sa zásadne zmení život. Zatiaľ čo si Honzo v Richardovej koži užíva doma i v škole, Richarda prenasledujú mafiáni, pretože mu neveria, že nie je Honzo. A keď sa im do rúk dostane Richardova dcéra Natálka, tak mu nezostáva iné ako zabudnúť na slušné vychovanie a nájsť spôsob, ako vyzrieť na mafiána a jeho gorily a dostať nielen obraz, ale aj dcéru do bezpečia. Kolotoč prekvapujúcich komediálnych situácií sa roztáča.

Premietame v českom jazyku.

Vstupné: 3 €

A3_KinoAmfik_2016


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.