Letné kino v AMFIKU – film Vybíjaná

Dátum a čas:
štvrtok - 03. 09. 2015 - 18:00 - 20:30

Miesto konania:
Amfiteáter


Záver Letného kina v AMFIKU bude patriť jedinečnému premietaniu filmu Vybíjaná v prírodnom prostredí, ktorý patril k najočakávanejším titulom prvej polovice roku 2015. V košickom Amfiteátri  ho diváci uvidia pri príležitosti vydania DVD za účastí vzácnych hostí – producenta  Rudolfa Biermanna a herca Richarda Genzera 3. septembra. Známy český herec vylosuje zo vstupeniek počas večera divákov, ktorí získajú darček DVD filmu s podpismi hostí ako bonus.  

Komédia Petra Nikolaeva podľa bestselleru Michala Viewegha Vybíjaná je groteskou o priateľstve, osudových láskach, kráse a „ošklivosti“, alkohole a hľadaní ľudského šťastia. Rozpráva príbeh spolužiakov v niekoľkých časových rovinách, ktorí spolu prežívajú rôzne životné etapy. Ocitáme sa na stretávke gymnazistov po niekoľkých rokoch. Navonok banálna situácia dáva priestor nielen pre sentimentálne spomienky, ale predovšetkým na bilanciu nenaplnených túžob i uskutočnených snov a prežitého života.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.