Letné kino v amfiku: FOCUS

Dátum a čas:
utorok - 07. 07. 2015 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Letné filmové premietanie v košickom Amfiteátri pokračuje aj v júli a auguste vždy v utorok, vo štvrtok a v nedeľu. Filmoví diváci si budú môcť vybrať zo širokej ponuky snímok a vychutnať si ich pod holým nebom v neopakovateľnej atmosfére prírodného kina, ktoré má v Košiciach dlhú tradíciu. Počas júla sa na striebornom plátne začnú odvíjať filmové príbehy po zotmení o 21. hodine, v auguste o hodinu skôr.

stiahnuťNa utorkový večer, 7. júla, je pripravený americký film FOCUS, v ktorom hrá dvojnásobný držiteľ nominácie na Oscara Will Smith v úlohe podvodníka, ktorý sa romanticky zamiluje do začínajúcej podfukárky (Margot Robbie). Keď sa s ňou príliš zblíži, rozíde sa s ňou. O tri roky neskôr sa jeho bývalá láska objaví v Buenos Aires, ale je vyšachovaný z hry, ktorú sám rozohral. Aby bolo všetko ešte zamotanejšie, obaja rovnako nápadito rozohrávajú svoje podvody a chcú oklamať rovnakého miliardára, majiteľa medzinárodného pretekárskeho tímu (Rodrigo Santoro).

Vstupné: 3 €

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.

A3_kino_amfik_07_08_2015

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.