Letné kino v amfiku: Fotograf

Dátum a čas:
štvrtok - 16. 07. 2015 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Letné filmové premietanie v košickom Amfiteátri pokračuje aj v júli a auguste, vždy v utorok, vo štvrtok a v nedeľu. Filmoví diváci si budú môcť vybrať zo širokej ponuky snímok a vychutnať si ich pod holým nebom v neopakovateľnej atmosfére prírodného kina, ktoré má v Košiciach dlhú tradíciu. Počas júla sa na striebornom plátne začnú odvíjať filmové príbehy po zotmení o 21. hodine, v auguste o hodinu skôr.

APE57af4d_fotograf_poster_web_final_finalČeská filmová komédia FOTOGRAF sa bude premietať vo štvrtok, 16. júla. V príbehu sa vraciame k niektorým osudovým  križovatkám turbulentného života hlavného hrdinu (Karel Roden), človeka, ktorý je obdarovaný nejedným výnimočným talentom, živelnosťou a vášňou. Všetky tieto vlastnosti mu priniesli slávu i odmietanie, lásku i zradu, zástupy obdivovateľov i samoty. Stredom Jánovho života boli vždy ženy. Buď tie, ktoré pózovali pred objektívom jeho fotoaparátu, nezriedka postavy až pitoreskné či tie, ktoré ho obklopovali v súkromí. Dcéry, manželky, milenky, sexuálne priateľky, intelektuálne obdivovateľky. Jedny nezištne milujúce a oddané, iné podvádzané, ďalšie rešpektujúce jeho búrlivý život. Ale aj také, ktoré s presláveným umelcom túžili spojiť svoju budúcnosť, posadnuté túžbou skrotiť jeho slobodomyseľnosť, deliť sa s ním o jeho majetok, talent i gény. Exempláre všetkých týchto ženských typov sú pikantným korením mimoriadneho filmu, ktorý je príjemne horúcou komédiou s erotickými prvkami.

Vstupné: 3 €

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.

A3_kino_amfik_07_08_2015


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.