Letné kino v amfiku: Hodinový manžel

Dátum a čas:
nedeľa - 19. 07. 2015 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Letné filmové premietanie v košickom Amfiteátri pokračuje aj v júli a auguste, vždy v utorok, vo štvrtok a v nedeľu. Filmoví diváci si budú môcť vybrať zo širokej ponuky snímok a vychutnať si ich pod holým nebom v neopakovateľnej atmosfére prírodného kina, ktoré má v Košiciach dlhú tradíciu. Počas júla sa na striebornom plátne začnú odvíjať filmové príbehy po zotmení o 21. hodine, v auguste o hodinu skôr.

stiahnuť (5)Na českú komédiu HODINOVÝ MANŽEL sa môžu tešiť diváci v nedeľu, 19. júla. Filmový debut divadelného režiséra a scenáristu Tomáša Svobodu rozpráva príbeh štyroch priateľov, vášnivých hráčov vodného póla, ktorí spoločne prevádzkujú bazén. Ten im jedného dňa ako nevyhovujúci vypustí hygiena a štvorica sa tak zrazu ocitá doslova na dne. Jeden z nich potom na dne bazénu začne dokonca i bývať, keď sa poháda s manželkou a urazený odíde z domu. Z nedostatku príležitostí začnú chlapi podnikať ako „hodinoví manželia“ a zakrátko si nájdu klientelu medzi miestnymi dámami. Každý z nich má svoju pravidelnú zákazníčku, ale tie majú okrem opráv často i veľmi špecifické priania a potreby. To sa však pomaly prestáva páčiť partnerkám a manželkám našich hrdinov…Takto rozohraný príbeh potom graduje nečakanou cestou do Tatier, kde sa všetko poriadne zamotá, aby nakoniec všetko dospelo do zdarného konca, ktorý sľubuje nejedno prekvapenie.

Vstupné: 3 €

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.

A3_kino_amfik_07_08_2015


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.