Letné kino v amfiku: Jupiter na vzostupe

Dátum a čas:
utorok - 21. 07. 2015 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Letné filmové premietanie v košickom Amfiteátri pokračuje aj v júli a auguste, vždy v utorok, vo štvrtok a v nedeľu. Filmoví diváci si budú môcť vybrať zo širokej ponuky snímok a vychutnať si ich pod holým nebom v neopakovateľnej atmosfére prírodného kina, ktoré má v Košiciach dlhú tradíciu. Počas júla sa na striebornom plátne začnú odvíjať filmové príbehy po zotmení o 21. hodine, v auguste o hodinu skôr.

Utorkový večer (21. júla) spríjemní sci-fi akčno-dobrodružný americký film JUPITER NA VZOSTUPE. Rozpráva príbeh súrodencov Wachowských, ktorí prichádzajú s originálnym sci-fi epickým dobrodružstvom. Jupiter Jones (Kunis) sa narodila pod nočnou oblohou so znameniami, ktoré ju predurčujú k tomu, aby robila veľké veci. Ako dospelá sníva o hviezdach, ale prebúdza sa do chladnej reality upratovačky toaliet a nekonečného sledu neúspechov. Až keď na Zem dorazí Caine (Tatum), geneticky upravený bývalý armádny lovec, ktorého úlohou je Jupiter sledovať, začne si uvedomovať naplnenie svojho osudu. Jej genetická výbava ju predurčuje ako dedičku následníctva kráľovnej vesmíru. Toto neobvyklé následníctvo by však mohlo ovplyvniť rovnováhu vo vesmíre.

Vstupné: 3 €

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.

A3_kino_amfik_07_08_2015


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.