Letné kino v „amfiku“: Jurský svet: Zánik ríše

Dátum a čas:
štvrtok - 26. 07. 2018 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Milovníci dinosaurov sa vrátia do Jurského parku, aby si mohli pozrieť pokračovanie jedného z najúspešnejších filmov všetkých čias. Letné kino v amfiku im sprostredkuje nové zážitky prostredníctvom najnovšieho titulu JURSKÝ SVET: ZÁNIK RÍŠE. Na filmovom plátne v letnom kine v Amfiteátri sa táto novinka objaví  26. júla.  Dinosaury z Jurského sveta sú v ohrození a Chris Pratt spolu s Bryce Dallas Howard sa vydávajú na záchrannú misiu.

Pred štyrmi rokmi nás dinosaury porazili. Teda na Isla Nubar, exotickom ostrove, kde prosperoval unikátny zábavný park Jurský svet až dovtedy, kým sa samotným  exponátom nepodarilo utiecť. Ostrov opustili poslední ľudia a nechali ostrov napospas prehistorickým tvorom.

Tentoraz sa musia vrátiť späť, pretože na ostrove sa prebudila sopka a dinosaurom už po druhý raz v dejinách hrozí vyhynutie. Claire (Bryce Dallas Howard) sa z ustráchanej manažérky parku premenila v aktivistku, ktorá chce dinosaury za každú cenu zachrániť. Owena (Chris Pratt), na ostrov ženie túžba nájsť a zachrániť Blue, inteligentného jaštera, ktorého dokázal vychovať a čiastočne aj vycvičiť, a po ktorom sa po zániku parku zľahla zem. Na Isla Nubar im však nehrozí len zožratie, ušliapanie alebo spálenie vytekajúcou lávou. Hneď po príjazde sa stanú očitými svedkami a nedobrovoľnými aktérmi falošnej hry, ktorá v konečnom dôsledku môže zmeniť život na celej planéte a vrátiť ho o pár miliónov rokov späť.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.