Letné kino v AMFIKU: Kalifornský sen

Dátum a čas:
piatok - 28. 08. 2020 - 20:30 - 22:30

Miesto konania:
Amfiteáter


Predposledným filmom tohto leta, ktorý sa bude premietať v Amfiteátri 28. augusta 2020 je nový romanticko-hudobný film Kalifornský sen kanadskej režisérky Nishy Ganatry. Predtým natočila podobnú snímku Late Night, ktorej hlavná hrdinka sa tiež musela oháňať, aby splnila všetky požiadavky svojej náročnej šéfky a zároveň mala vyššie ambície, než jej robiť poskoka. Namiesto zákulisnej televíznej talk show sa Kalifornský sen odohráva v prostredí súčasnej popovej scény.

Maggie (Dakota Johnson) túži stať sa úspešnou hudobnou producentkou. Ako osobná asistentka popovej ikony Grace Davisovej (Tracee Ellis Ross) by mala mať tú najlepšiu prípravu, lenže prakticky to tak jednoducho nefunguje. Maggie je v živote Grace ten najposlednejší poskok, ktorý nosí kávu, oblečenie z čistiarne a 24 hodín denne je pripravená plniť aj tie najbláznivejšie nápady svojej šéfky. Aj keď má nejaký umelecký nápad, jej producent Jack (Ice Cube) ho zakaždým zamietne.

Maggie objaví mladého pouličného muzikanta Davida (Kelvin Harrison, Jr.) a rozhodne sa mu pomôcť s kariérou a sebe splniť svoj životný sen. Lenže tak náročné zamestnania sa nedajú vykonávať súbežne a ďalšie komplikácie prináša aj to, že sa Maggie do svojho „klienta“ zamiluje. Niektoré sny sa prežiť dajú, z niektorých sa ale človek musí včas prebudiť.

Premietanie sa začína o 20:30 hod.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.