Letné kino v AMFIKU: Kto je ďalší?

Dátum a čas:
sobota - 24. 08. 2019 - 21:00 - 23:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Neveríme, že internet môže byť aj nebezpečné miesto. Možno uveríme, keď uvidíme nový slovenský film s názvom „Kto je ďalší?“. Diváci si ho budú môcť pozrieť aj v rámci Letného kina v AMFIKU 24. augusta 2019 o 21:00 hod. za účasti režiséra a scenáristu Mira Drobného a raperky Aless Capparelli, ktorá vo filme účinkuje a vydala k nemu aj pesničku. Snímka inšpirovaná skutočnými udalosťami z rôznych kontinentov rozpráva o kontroverzných témach, o ktorých musíme hovoriť, lebo nikdy nevieme, kto je ďalší.

Doba internetu nás privádza na tenký ľad života a smrti. Tak, ako to hovorí slogan filmu, stať sa to môže každému a každý z nás je ohrozený. Pre „lajky“ na sociálnych sieťach je dnešná generácia ochotná riskovať vlastný život. Film otvára aj umlčanú tému sexuálneho zneužívania detí. Hovorme o týchto témach nahlas!

Originálna snímka vyrozprávaná jazykom dnešnej generácie pochádza z pera režiséra Mira Drobného, ktorý stojí za mimoriadne úspešným filmom o slovenskom rapovom fenoméne – „Rytmus, sídliskový sen“.  Hudobne sa na filme podieľali speváčka Celeste Buckinghamslovenská raperka Aless Caparellibritský spevák Liam Adamsči americká hviezda, ktorá má na konte aj niekoľko nominácií na Grammy, Demi Lovato. Film príde do kín ešte len v týchto dňoch, no už teraz získal 15 nominácií a ocenení na zahraničných festivaloch.

Prvý soundtrack priniesla obľúbená speváčka Celeste Buckinghamktorej skladba „Go Away“,sa ocitla aj v americkom hudobnom rebríčku Bilboard. Emotívny song s názvom #Voiceless je jej osobnou výpoveďou a aj preto sa rozhodla participovať na tomto filme.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.