Letné kino v „amfiku“: Kým prišla búrka

Dátum a čas:
nedeľa - 02. 09. 2018 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Nezabudnuteľný príbeh o nezdolnosti ľudského ducha a ohromnej sile lásky, nakrútený podľa skutočných udalostí uzavrie poslednú kapitolu tohtoročného Letného kina v AMFIKU. Na rozlúčku si filmoví priaznivci pozrú 2. septembra o 20:00 hod. dobrodružnú romantickú snímku KÝM PRIŠLA BÚRKA.

„Kým nás nezmietne cunami alebo vulkán, nedochádza nám, že sme vydaní na milosť prírode,“ povedal významný islandský režisér, scenárista, producent a herec Baltasar Kormákur, známy filmom Everest o tragickom výstupe na najvyššiu horu sveta.

Tami Oldham (Woodley) a Richard Sharp (Claflin) sú dobrodružné povahy. Vďaka náhode sa stretli, zamilovali sa a teraz si užívajú jeden druhého. Obaja milujú plavbu po mori a preto sa vo dvojici vydajú na dlhú cestu krížom cez oceán. Netušia, že sa blíži jeden z najsilnejších hurikánov v histórii ľudstva. Keď sa búrka upokojí, Tami sa preberie a zistí, že Richard je ťažko zranený a ich loď v troskách. V beznádejne zúfalej situácii musí pozbierať všetky svoje sily, aby zachránila seba a jediného muža, ktorého kedy milovala.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.