Letné kino v amfiku: Ľadová sezóna

Dátum a čas:
štvrtok - 11. 08. 2016 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Premietanie v Letnom kine v amfiku pokračuje animovaným  filmom Ľadová sezóna, ktorý si budú môcť pozrieť celé rodiny 11. augusta, ktorého hlavným hrdinom je ľadový medveď Norm. Ľadové medvede sú obávané šelmy, majú obrovskú silu, vydržia plávať až 100 km v kuse a môžu pri svojej mohutnosti bežať až rýchlosťou 40 km/h. Na bežné medvedie normy ale Norm kašle, tulene má rád ako kamarátov a ku šťastiu mu stačí hlavne dosť zábavy a žiadni otravní turisti na Arktíde. Teraz sa ale bláznivý projektant rozhodne postaviť luxusný obchodný dom a výletné apartmány priamo na jeho ľadovom dvore.

Norm musí začať konať na vlastnú tlapu. S tromi zábavnými parťákmi, nezničiteľnými lumikmi, vyrazí do New Yorku, kde sa musí pokúsiť šialenému nápadu za každú cenu zabrániť. Odrazu sú z nich tiež turisti. Betónová džungľa je totiž úplne niečo iné, než stará dobrá Arktída. Norm sa stáva maskotom veľkej spoločnosti, lenže skoro zisťuje, že to nie je len tak. Práve táto korporácia má v rukách budúci osud jeho zasneženého domova. Pre úspech tejto ľadovej výpravy bude treba získať nejakých ľudských spojencov a vo svetlách veľkomesta rozbehnúť konečne poriadnu show. Našťastie i nanešťastie sú s ním jeho traja kamaráti. Čo sa nepokazí samo, to si môžu pokojne pokaziť sami.

Ľadová sezóna je veľkolepým a zábavným dobrodružstvom živelného medveďa. Ten veľký slávny New York sa na neho a jeho parťákov tvári spočiatku s nedôverou, ale skoro sa ukáže, že táto partička dokáže prelomiť ľady.

Premietame so slovenským dabingom.

Vstupné: 3 €

A3_KinoAmfik_2016


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.