Letné kino v „amfiku“: Láska bez bariér

Dátum a čas:
nedeľa - 26. 08. 2018 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Leto prinesie na filmové plátno Letného kina v AMFIKU aj primeranú dávku romantiky. Tú si budete môcť vychutnať počas premietania snímky LÁSKA BEZ BARIÉR. Na programe je v nedeľu večer, 26. augusta o 20:00 hod.

Jocelyn (Franck Dubosc) predstavuje presne ten prototyp muža, ktorý sa snaží oklamať a uloviť každú ženu, ktorá okolo neho len prejde a stojí za hriech. Používa základné postupy: vyťahuje sa, pretvaruje sa a predovšetkým neustále klame. A keď ho náhodou pristihne nová susedka Julie (Caroline Anglade) v situácii, keď práve sedí na invalidnom vozíku po matke a chce sa o neho začať starať, jeho srdce zajasá.

Repertoár jeho zvodcovských postupov si práve rozšíril o nový trik a navyše sa vďaka nemu zoznámil s krásnou ženou. Ale všetko sa skomplikuje, keď prijme pozvanie na obed k rodičom. Stretne sa tam s Juliinou sestrou Florence (Alexandra Lamy), čo by v inej situácii určite uvítal, ale i ona sedí na vozíku. Bohužiaľ sa oproti nemu z neho nedokáže len tak zdvihnúť. A Jocelynovi sa prihodí to, čo nečakal. Beznádejne a romanticky sa do Florence zamiluje. Ale ako jej má prezradiť, že im na prechádzku stačí len jeden vozík?

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.