LETNÉ KINO V AMFIKU: Logan: Wolverine

Dátum a čas:
štvrtok - 24. 08. 2017 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Premiérové ponuky tohto leta pokračujú. Ďalším filmom, ktorý sa na filmové plátna kín dostal len v tomto roku, je akčná sci-fi dráma LOGAN: WOLVERINE. V Amfiteátri ju diváci uvidia 24. augusta.

Píše sa rok 2029 a na Zemi ostalo už len máličko mutantov. Wolverine (Hugh Jackman) ich mnohých prežil a teraz sa vracia. Lenže je na tom teraz trochu horšie. Jeho schopnosť uzdravovať pomaly vyprcháva a elánom tiež nesrší.  A ešte sa stará o profesora X (Patrick Stewart), ktorému ťahá na 90 rokov a jeho mozog už prestáva fungovať. Trpí nebezpečnými záchvatmi, ohrozujúcimi jeho okolie.

Spoločne sa ukrývajú v opustenej továrni na americko-mexickej hranici. Ich utajenie sa ale skončí, keď sa objaví Laura (Dafne Keen), dievča, ktoré má prekvapujúco rovnaké schopnosti ako Wolverine a v pätách má navyše neľútostných prenasledovateľov, ktorí sa snažia zmocniť sa jej. Keď Lauru prijmú do rodiny, stávajú sa z nich štvanci. Wolverine v sebe nájde zvyšky vôle a sily nielen na boj, ale aj na to, aby Laure odovzdal svoje skúsenosti.

Premietanie sa začína približne o 20:00 hod. po zotmení.

Vstupné: 4 €

Vstupenky online:

Letné kino v Amfiku - kompletný program (1058 stiahnutí)


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.