Letné kino v amfiku: Londýn v plameňoch

Dátum a čas:
utorok - 05. 07. 2016 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Letné kino v amfiku ponúkne filmovému divákovi celú plejádu filmov, ktoré si budú môcť vychutnať pod hviezdnou oblohou. Na 5. júla je pripravený akčný film Londýn v plameňoch. Biely dom teroristi dobyli a teraz si vezmú ešte väčšie sústo. Na pohreb britského premiéra sa zídu lídri celého západného sveta a vďaka bezpečnostným manévrom by Londýn v tú chvíľu mal byť tím najbezpečnejším miestom na zemi. Namiesto toho sa ale stane smrtiacou pascou.

Prekvapujúce a zdrvujúce útoky za sebou zanechajú svetových vodcov v pozíciách mŕtvol, výbuchy šíria skazu a monumenty anglickej metropoly sú v plameňoch. Londýn a západný svet sa zakrátko ocitnú na kolenách. Hrozivej situácii a budúcnosti v totálnom chaose sa znovu postaví Gerard Butler po boku s britským agentom. Záchrana nespočíva v predvídateľných vojenských manévroch, ale v poctivej ručnej práci. Na tú sa Butler pripravil už v rámci tréningu na svoju „božskú“ postavu v Bohoch Egypta. V horiacom Londýne sa však nepredstaví ako tyranská mláťačka, ale ako inteligentný „sekuriťák“, navyše so zmyslom pre humor. Na otázku prezidenta, z čoho že je stvorený, lakonicky odpovedá: „Z bourbonu a zlých rozhodnutí.“

Hereckú zostavu, ktorá sa v Londýne, prepadajúcom sa do ohnivého pekla pekne zapotí, tvoria také hviezdy ako Morgan Freeman, Aaron Eckhart či Angela Basset.

Vstupné: 3 €

A3_KinoAmfik_2016


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.