Letné kino v AMFIKU: Lov

Dátum a čas:
piatok - 21. 08. 2020 - 20:30 - 22:30

Miesto konania:
Amfiteáter


S desivým príbehom so spoločenským presahom, pri ktorom sa divák zároveň môže aj smiať, prichádzajú na filmové plátna tvorcovia hororových filmov Uteč, My a série Očista Jason Blum a Damon Lindelof, spoluautor televíznych seriálov Pozostalí a Stratení s novinkou Lov. Znepokojujúci mysteriózny triler, ktorý sa miestami stáva až čiernou komédiou, nebude chýbať ani v ponuke Letného kina v AMFIKU. Na programe je 21. augusta 2020.

Poľovačka na ľudí? Príšerný nápad, ktorý sa skupina „inak zmýšľajúcich“ jedincov rozhodne vyskúšať naživo. Dvanásť ľudí sa zobúdza na lúke uprostred lesa. Nepoznajú sa, nevedia, kde sú, ani ako sa tam dostali. Netušia, že boli vybratí na špeciálny účel… Stali sa lovnou zverou. Kto a prečo na nich poľuje? Skôr ako si stihnú odpovedať, niektorí z nich padnú mŕtvi na zem. Tí, ktorí prežili prvú salvu, začínajú tušiť, že ide o život a neznámi strelci neprestanú, kým ich všetkých nezlikvidujú.

Normálny človek by takúto situáciu nezvládol, lenže Crystal (Betty Gilpin) našťastie celkom normálna nie je. Nechystá sa zomrieť a urobí všetko pre to, aby prežila. Dokonca sa môže stať, že z lovcov budú obete…

Premietanie sa začína o 20:30 hod.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.