Letné kino v AMFIKU: LOVEnie

Dátum a čas:
streda - 10. 07. 2019 - 21:00 - 23:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Ktoré dievča by nemalo rado svadby. Môže si vziať krásne šaty, nechá si navrhnúť svadobnú tortu a vezme si muža svojho srdca. Teda… väčšina z nich. V českej komédii LOVEnie, ktorú uvidia diváci v Letnom kine v AMFIKU 10. júla 2019 o 21:00 hod., sa  Eliške tá posledná časť veľmi nevydarila. Jej ženích totiž v rozhodujúcej chvíli povedal nie a utiekol od oltára s prosbou, či by sa mohla do konca týždňa vysťahovať

Eliška má ale skvelú kamarátku Paťu, ktorá je akčná a s ničím si „nerobí hlavu“, a tiež  chápavú mamu, skvelú ženu činu. Hneď majú riešenie a presvedčia ju, aby sa na chvíľu presťahovala k nevlastnému bratovi. Richard je vášnivý včelár, pri jednom stole obeduje s myšou a žiadnu rozmaznanú babu do svojho bytu nechce. Lenže nemá na výber. Eliška má pocit, že jej uteká vlak. Má skoro 35, je single a musí bývať u úplného magora. Podľa jej kamarátky pomôže len nová známosť a sex. Sama strieda chlapov ako ponožky, „klofnúť“ niekoho v ére internetu je ľahké. Krásna žena luskne prstami a má chlapa raz dva. Eliška je síce citlivejšia a takýto prístup jej úplne nesedí, ale jej vlak fakticky začína odchádzať a niekto ho musí chytiť. Je čas založiť profil na zoznamke a vrhnúť sa do randenia naslepo.

Vstupné: 4 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.