Letné kino v „amfiku“: Manžel na skúšku

Dátum a čas:
štvrtok - 09. 08. 2018 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Osviežujúca komédia MANŽEL NA SKÚŠKU o rozmaznanom, sebeckom a nechutne bohatom playboyovi Leovi, ktorý ponížil a nevyplatil tvrdo pracujúcu matku Kate za upratanie svojej výletnej jachty, spríjemní letnú pohodu . V Amfiteátri uvidia diváci tento film 9. augusta o 20:00 hod.

Leonardo Montenegro si celý život len užíval. Ale ako sa hovorí – karma nie je zdarma. Keď z rozmaru odmietne zaplatiť za služby upratovacej služby, netuší, ako mu to osud vráti. Po jednej divokej párty vypadne z jachty a na druhý deň ho nájdu, ako sa bezradne motá v uliciach Oregonu. V nemocnici skonštatujú, že utrpel totálnu stratu pamäte a vyhlásia pátranie po jeho rodine.

Vtedy nastupuje na scénu Kate – presne tá, ktorú nedávno tak ponížil. Vybavená širokým úsmevom a falošným sobášnym listom si poňho príde ako zákonitá manželka! Začiatok bude ťažký, ale aj život bežného pracujúceho muža s troma deťmi a úžasnou manželkou má niečo do seba. Ako dlho však dokáže Kate tajiť pred Leom jeho skutočnú identitu a udržať príjemnú idylku? Keď vydržíte do konca, dozviete sa.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.