Letné kino v „amfiku“: Mission: Impossible 6 – Fallout

Dátum a čas:
štvrtok - 30. 08. 2018 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


V akčnom trilleri Mission: Impossible 6 – Fallout sa Tom Cruise vracia ako agent Ethan Hunt, muž na tú najšpinavšiu prácu. Na konci leta si tento film budú môcť diváci pozrieť 30. augusta o 20:00 hod. Spolu s ním si vo filme zahrá Rebecca Ferguson.

Ethan Hunt si vždy vyberal nesplniteľné misie. Zakaždým v nich okolnostiam navzdory uspel. Na začiatku tohto príbehu však čelí úplne novej situácii. Niečo sa pokazilo, pasca nezaklapla a vinou jeho zlyhania sa ocitnú v smrteľnom ohrození vybrané svetové veľkomestá. On je presvedčený, že len iba on so svojim tímom dokáže tragickú chybu napraviť. Je však sám, kto si to myslí.

Do hry vstupujú ďalší hráči, ktorí mu možno pomáhajú, ale možno tiež sledujú svoje vlastné záujmy, ktoré sú v rozpore s Ethanovými. Rozdelenie na kladných a záporných hrdinov nebude tentoraz vôbec jednoduché. V pozadí navyše čím ďalej rýchlejšie uteká čas v ústrety momentu, ktorý dramaticky zmení mapu sveta.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.