LETNÉ KINO V AMFIKU: Múmia

Dátum a čas:
štvrtok - 20. 07. 2017 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Počas leta uvidíme v Amfiteátri 20 júla na filmovom plátne aj Toma Cruisa v úplne novom filme Múmia. V impozantnom filmovom zápase sa stretnú dve legendy. Tento súboj bude mať podobu výpravného akčného dobrodružstva. Má byť prvým dielom veľkolepej série, ktorá nás zavedie do sveta bohov a monštier.

Pred dvetisíc rokmi v Egypte sa veľmi ambiciózna princezná Ahmanet (Sofia Boutella) chystá na prevzatie vlády v krajine po svojom otcovi a pre naplnenie svojho cieľa sa neváha spojiť s temnými silami a vykonávať veci, z ktorých tuhne krv v žilách. Za svoje činy bola potrestaná mumifikáciou zaživa a pochovaná tak, aby ju nikto nenašiel.

O dvetisíc rokov neskôr sa v mieste jej večného odpočinku ocitli dobrodruh Nick Morton (Tom Cruise) a archeologička Jenny Halsey (Annabell Wallis). Tí nešťastnou náhodou objavili Ahmanetin sarkofág, ktorý nechala Jenny urýchlene previezť do Londýna k ďalšiemu skúmaniu. Jenny pracuje pre tajnú organizáciu Prodigium, ktorej cieľom je prenasledovanie a odchyt nebezpečných monštier. Riaditeľom Prodigia je Dr. Jekyll (Russell Crowe), ktorý má v tomto smere pomerne bohaté skúsenosti. Lenže lietadlo, prevážajúce múmiu prekliatej princeznej, sa zrúti k zemi krátko pred pristátím a na miesto určenia už nedoletí.

Nickovi sa akoby zázrakom podarí katastrofu prežiť. Nakoniec ale zistí, že smrť v troskách lietadla by bola pre neho vykúpením. Princezná Ahmanet sa vďaka jeho nepremysleným činom prebudí a túži po nadvláde nad svetom. K tomu ale potrebuje aj svojho domnelého osloboditeľa – Nicka.

Premietanie sa začína po zotmení, približne o 21:00 hod.

Vstupné: 4 €

Vstupenky online:

Letné kino v Amfiku - kompletný program (1059 stiahnutí)


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.