Letné kino v AMFIKU – Muži v čiernom: Globálna hrozba

Dátum a čas:
sobota - 03. 08. 2019 - 20:00 - 22:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Už je to 22 rokov, čo sa ochrancovia Zeme pred mimozemskými rasami Muži v čiernom po prvý raz objavili na striebornom plátne. Jednotka v zložení Will Smith a Tommy Lee Jones vtedy doslova rozvírila inak pokojné vody zábavných sci-fi komédií. Vrátili sa potom ešte dvakrát v rovnako pomerne úspešných pokračovaniach a teraz, po siedmich rokoch od Mužov v čiernom 3, sa organizácia, ktorá pomáha ochraňovať Zem, vracia opäť a v novej zostave. Najnovší film s podtitulom Globálna hrozba si bude môcť v Letnom kine v AMFIKU publikum pozrieť 3. augusta 2019 o 20:00 hod.

Bolo veľkým prekvapením, keď štúdio Sony Pictures oznámilo výrobu štvrtého filmu úspešnej série tentoraz. Tajná organizácia čelí veľkej hrozbe nielen z vesmíru, ale aj vo vlastných radoch. Vyzerá to totiž tak, že niekto sa k nim infiltroval a plánuje prevziať moc. Zabrániť tomu má nováčik – agent(ka) M (Tessa Thompson) a agent H (Chris Hemsworth). Komu však môžu veriť? Zdá sa, že treba byť opatrný na každom kroku…

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.