Letné kino v amfiku – Návštevníci 3: Revolúcia

Dátum a čas:
štvrtok - 28. 07. 2016 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Pre návštevníkov Letného kina v amfiku je na 28. júla pripravená komédia Návštevníci 3: Revolúcia. Píše sa rok 1793. Stredoveký rytier Godefray de Monmirail a jeho oddaný sluha Jacquouille sú chytení v labyrinte času a ocitnú sa na neočakávanom mieste epochálnych dejinných zmien a prevratov, v dobe Veľkej francúzskej revolúcie.

Na námestí sa skandujú nové heslá o republike, hlavy sa kotúľajú na hrôzostrašnom zariadení a aristokrati sú očividne pase. Nastupuje nový režim, všetci sa oslovujú občan, zabavujú sa zámky a šľachta sa chystá na emigráciu.

Extravagantní a zhýralí aristokrati v línii rytiera Godefroya to majú v revolučnej dobe trošku nahnuté a potrebujú sa dostať z Francúzska preč. Pán so sluhom najprv nevedia, čo majú robiť a končia vo väzení, no neskôr sa dostanú von a pridajú sa k rodine na úteku zo zámku. Putujú rovno do Paríža, kde sa stretnú s tyranom Robespierrom. Skôr, ako nájdu cestu preč z tejto éry, musia naraziť na množstvo ďalších osôb, zvládnuť nečakané nástrahy a nenechať sa chytiť, keď idú tvrdo po nich. Toľko situačných gagov, šialených situácií a dialógov už žiadna iná revolúcia nezažije. A slávny tyran Robespierre si bude priať, aby týchto dvoch bláznov nikdy nestretol.

Premietame v českom dabingu.

Vstupné: 3 €

A3_KinoAmfik_2016

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.