Letné kino v AMFIKU: Neviditeľný

Dátum a čas:
sobota - 08. 08. 2020 - 20:30 - 22:30

Miesto konania:
Amfiteáter


Keď sa chcete trochu báť, mali by ste 8. augusta 2020 zájsť večer do Amfiteátra na americký film Neviditeľný. Temný príbeh vás nenechá ani na okamih vydýchnuť. Pravý význam zlovestného odkazu bývalého milenca „Už ma nikdy neuvidíš. A bude to bolieť“ je totiž desivý a nepredstaviteľný. Leigh Whannell, režisér originálneho trileru Upgrade, prichádza s ďalším žánrovým filmom, v ktorom inovatívne oživuje legendárneho hororového antihrdinu. V hlavnej úlohe sa predstaví Elisabeth Moss, hviezda zo seriálu Príbeh služobníčky.

Keď Cecília pochopila, že chodí s psychopatom, bolo už neskoro. Izolovaná v luxusnom sídle majetníckeho vynálezcu si uvedomí, že keď má prežiť, musí utiecť. To sa jej podarí. Keď sa od ex-partnerovho právnika dozvie, že jej odchod neuniesol a spáchal samovraždu, po rokoch sa môže znovu konečne slobodne nadýchnuť.

Navyše je bohatá, pretože bývalý priateľ jej odkázal obrovský majetok. Tak prečo je ďalej nepokojná? Prečo sa okolo nej dejú veci, ktoré nedokáže vysvetliť a ktoré majú čím ďalej desivejší priebeh a dôsledok? Existujú len dve alternatívy. Buď sa zbláznila alebo sa v jej blízkosti pohybuje niekto, kto je doslova neviditeľný a má jediný cieľ – pripraviť ju o všetko, na čom jej v živote záležalo. Lenže ako môžete bojovať s protivníkom, ktorého nevidíte a ktorý možno existuje len vo vašej hlave?

Premietanie sa začína o 20:30 hod.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.