Letné kino v amfiku: Zabijaci

Dátum a čas:
štvrtok - 09. 07. 2015 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Letné filmové premietanie v košickom Amfiteátri pokračuje aj v júli a auguste vždy v utorok, vo štvrtok a v nedeľu. Filmoví diváci si budú môcť vybrať zo širokej ponuky snímok a vychutnať si ich pod holým nebom v neopakovateľnej atmosfére prírodného kina, ktoré má v Košiciach dlhú tradíciu. Počas júla sa na striebornom plátne začnú odvíjať filmové príbehy po zotmení o 21. hodine, v auguste o hodinu skôr.

images (1)Vo štvrtok, 9. júla, sa bude premietať dánsky thriller ZABIJACI, ktorý odhalí, kto stojí za 20 rokov starou sériou vrážd a znásilnení. Všetky stopy vedú ku skupine študentov prestížnej internátnej školy. Ako páchateľ bol však odsúdený miestny čudák. Zložka s prípadom sa dostáva do špeciálneho kriminálneho oddelenia Q na stôl detektíva Carla Morcka (Nikolaj Lie Kaas). Carl a jeho asistent Assad (Fares Fares) hneď spoznajú,m že v prípade niečo nesedí a znovu ho otvoria. V zložke nájdu poznámku o tiesňovom volaní zúfalého mladého dievčaťa, ktoré zmizlo bez stopy. Rýchlo sa ukáže, že Carl a Assad nie sú jediní, kto sa snaží nájsť dievča, ktorého svedectvo by mohlo nepríjemne zasiahnuť tie najvyššie vrstvy uhladenej dánskej spoločnosti.

Vstupné: 3 €

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.

A3_kino_amfik_07_08_2015


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.