Letné kino v amfiku: Osem hrozných

Dátum a čas:
nedeľa - 21. 08. 2016 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Príjemný westernový filmový večer v Letnom kine v amfiku sľubuje snímka The Hateful Eight (Osem hrozných) z americkej produkcie v réžii Quentina Tarantina 21. augusta. Niekoľko rokov po občianskej vojne sa zasneženými kopcami Wyomingu rúti dostavník. Vezie sa v ňom John Ruth (Kurt Russell), lovec ľudí, známy tiež ako „Kat“ a Daisy Domergueová (Jennifer Jason Leigh). Jeho čaká odmena, vypísaná na jej hlavu, ju súd a slučka.

Po ceste stretnú dvoch mužov – majora Marquisa Warrena (Samuel L. Jackson), bývalého vojaka, z ktorého sa tiež stal obávaný lovec ľudí a Chrisa Mannixa (Walton Goggins), južanského odpadlíka, ktorý sám o sebe tvrdí, že je novým šerifom v meste, kam majú všetci namierené. Keď im silná víchrica zabráni pokračovať v ceste, rozhodnú sa hľadať útočisko v drevenici u Minnie, ktorá je obľúbenou zastávkou dostavníkov. Vo dverách ich však nevíta majiteľka, ale niekoľko cudzincov, ktorí sa rozhodne netvária prívetivo. Nad horským priesmykom zúri snehová búrka a osem pocestných začína tušiť, že sa do mesta asi nedostanú…

Premietame so slovenskými titulkami.

Vstupné: 3 €

A3_KinoAmfik_2016


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.