Letné kino v AMFIKU – Päťdesiat odtieňov sivej

Dátum a čas:
nedeľa - 02. 08. 2015 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Amfiteáter ponúka aj počas augusta príjemne strávené večery v prírodnom kine, ktoré poskytuje nevšedné filmové zážitky na čerstvom vzduchu. Amfik je miesto, kde sa vyznávači strieborného plátna radi stretávali v hojnom počte už v minulosti a ako sa zdá, filmový divák si tam po rokoch jeho niekdajšej slávy nachádza cestu čoraz viac. Na tento mesiac je pripravená pestrá paleta filmovej produkcie a každý si tam môže nájsť  svoj najobľúbenejší titul či žáner. Letné kino v AMFIKU premieta každý utorok, štvrtok a nedeľu po zotmení, teda o 20:00 hod. Dva filmy uvidia návštevníci aj v septembri. Čaká ich EX Machina a Vybíjaná.

images (4)Prvou augustovou snímkou (2. 8.) je svetový erotický trhák PÄŤDESIAT ODTIEŇOV SIVEJ z americkej produkcie. Študentka literatúry Anastasia (Dakota Johnson) je podľa vlastných slov nezaujímavá a nudná “šedá myš” s nízkym sebavedomím, pravý opak tajomného podnikateľa Christiana Greya (Jamie Dornan), ktorého prišla vyspovedať kvôli článku do študentského časopisu. Hoci sa ju Grey svojím chladným a odmeraným správaním snaží odradiť, má ho plnú hlavu, čo ešte prehĺbi ich opakované pracovné stretnutia. Bez ohľadu na to, že ju varuje, ako je komplikovaný a vo zlovestných náznakoch hovorí o svojom špecifickom vkuse, Anastasia jeho príťažlivosti nie je schopná odolať. Ani Grey však nie je voči plachému dievčaťu imúnny a postupne jej začne otvárať dvere do svojej trinástej komnaty. Ak do nich Anastasia vstúpi, spozná pravého Christiana Greya na posteli určenej len pre vyvolených a zároveň on spozná pravú Anastasiu.

Vstupné: 3 €

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.