LETNÉ KINO V AMFIKU: Päťdesiat odtieňov temnoty

Dátum a čas:
nedeľa - 13. 08. 2017 - 18:30 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Druhé pokračovanie erotikou „nabitého“ filmu PÄŤDESIAT ODTIEŇOV TEMNOTY sa začína presne tam, kde skončil jeho predchodca, ktorý celosvetovo zarobil viac ako 560 miliónov dolárov. LETNÉ KINO V AMFIKU ho do programu zaradilo na nedeľný večer 13. augusta.

Jamie Dornan a Dakota Johnson sa vracajú ako Christian Grey a Anastasia Steeleová v druhej kapitole milostného príbehu, ktorý vychádza z celosvetového knižného fenoménu a bude ešte o odtieň temnejší…

Odmietnutý Christian Grey sa pokúsi presvedčiť Anastasiu, aby obnovili ich vzťah. Tá súhlasí, avšak len pod podmienkou, že sa zmenia pravidlá, na ktorých doteraz ich vzťah fungoval. Vo chvíli, keď sa medzi nimi začne obnovovať dôvera a do ich spolunažívania sa vráti stabilita, začnú sa okolo nich motať temné tiene z Christianovej minulosti. Ich cieľom je zničiť spoločnú budúcnosť páru.

Spolu s Jamie Dornanom a Dakotou Johnson sa vracajú aj oscarová Marcia Gay Harden, Eloise Mumford, Victor Rasuk, Luke Grimes, Jennifer Ehle, Rita Ora a Max Martini. V pokračovaní sa k nim pripojila oscarová Kim Basinger.
Päťdesiat odtieňov temnoty režíroval James Foley pod starostlivým dohľadom autorky predlohy E. L. James.

Premietanie sa začína približne o 20:30 hod. po zotmení.

Vstupné: 4 €

Vstupenky online:

Letné kino v Amfiku - kompletný program (1059 stiahnutí)


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.