Letné kino v AMFIKU: Podfukárky – náhradné premietanie

Dátum a čas:
nedeľa - 04. 08. 2019 - 20:00 - 22:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Návštevníkov Letného kina v AMFIKU mala pobaviť americká komédia PODFUKÁRKY 19. júla 2019. Z technických príčin kvôli havárii vodovodného potrubia sa film nepremietal. O zážitok však diváci neprídu. Uvidia ho v náhradnom termíne už túto nedeľu, 4. augusta. Snímka prináša príbeh dvoch žien, ktoré milujú bohatých, skazených a sebaistých mužov. Nejde im však o lásku, ale len a len o peniaze, veľa peňazí. V Amfiteátri ich v akcii uvidíte o 20:00 hod.

Okúzľujúcej Angličanke Josephine (Anne Hathaway) a trošku neohrabanej Američanke Penny (Rebel Wilson) sa v podvodoch darí. Sú jasným dôkazom, že ženské pokolenie netreba podceňovať v nijakom povolaní. Dokonalá profesionálka sa po náhodnom stretnutí vo vlaku podujme zasvätiť nadšenú amatérku do tajov zvádzania a okrádania mužov. S vypätím všetkých síl a po sérii neuveriteľných zážitkov sa Josephine podarí z Penny vykresať kolegyňu na úrovni, síce trošku nekonvenčnú, ale zato s obrovským potenciálom. A zrazu sa zo žiačky stáva vážna konkurentka. Ktorá z nich bude nakoniec úspešnejšia?

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.