Letné kino v „amfiku“: Polnočná láska

Dátum a čas:
utorok - 10. 07. 2018 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Leto je v plnom prúde a k nemu neodmysliteľne patrí aj premietanie v Letnom kine v amfiku. Pestrú paletu filmov, ktoré mali premiéru v tomto roku a premietajú sa v košickom Amfiteátri, obohatí filmová novinka POLNOČNÁ LÁSKA. Tá je na programe 10. júla o 21:00 hod. 

Romantický americký film Polnočná láska rozpráva príbeh 17-ročnej Katie (Bella Thorne), ktorá od detstva bojuje so zriedkavou chorobou a aj ten najmenší záblesk slnečného svetla jej môže ublížiť. A tak celé dni trávi doma a von chodí až po západe slnka. Jej najobľúbenejším miestom je vlaková stanica, kde hrá na gitare náhodným okoloidúcim.

Jedného večera zasiahne osud a ona spoznáva Charlieho (Patrick Schwarzenegger) – športovú hviezdu miestnej strednej školy, ktorého tajne obdivuje už roky. Nepovie mu o svojom ochorení, aby si obaja mohli naplno užiť nádhernú romancu počas jedného takmer dokonalého leta..

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.