Letné kino v „amfiku“: Prekliate dedičstvo

Dátum a čas:
utorok - 07. 08. 2018 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Ponuka letných filmov v Amfiteátri je naozaj lákavá. Na 7. augusta je pripravená premiéra amerického hororu PREKLIATE DEDIČSTVO, ktorý sa začína len teraz premietať v kinách. Nenechajte si ujsť príležitosť vidieť debut režiséra a scenáristu v jednej osobe Ari Astera o rodinnej tragédii medzi prvými. Premietanie sa začína o 20:00 hod. po zotmení.

Každá rodina má tajomstvá, ale len niektoré sú smrteľne nebezpečné. Keď zomrie najstaršia členka rodiny Grahamových, rodina jej dcéry začne postupne objavovať stále desivejšie tajomstvá, ktoré stará mama pred nimi ukrývala. Postupne vychádzajú najavo neuveriteľné veci a Grahamovci zrazu pochopia, že pokiaľ nedokážu zlomiť rodinnú kliatbu, nikto nebude v bezpečí. Rodinná tragédia postupne prerastá do temného šialenstva, smerujúceho k poznaniu, že dedičstvo predkov si každý nesie v sebe a nech sa akokoľvek snaží, nemôže sa ho zbaviť.

V mysterióznom horore si zahrali: Toni Collette, Gabriel Byrne, Alex Wolff, Milly Shapiro, Ann Dowd, Mallory Bechtel, Jarrod Phillips, Austin R. Grant.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.