Letné kino v AMFIKU – Rodičia pod parou

Dátum a čas:
piatok - 26. 07. 2019 - 21:00 - 23:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Chcete sa pobaviť na komédii RODIČIA POD PAROU? Letné kino v AMFIKU vám to umožní 26. júla 2019 o 21:00 hod. Zoznámite sa s Nancy (Salma Hayek) a Frankom (Alec Baldwin), manželoch, ktorí sa z času na čas ocitnú pod obraz boží. Navyše zistia, že sú úplne bez peňazí. Zachovávajú si však noblesu aj súdržnosť a vymýšľajú, ako sa z problémov dostať.

Manželský pár patrí do strednej vrstvy, vlastní dom, auto a má dcéru, ktorú práve odprevadili do prvého ročníka a na vysokoškolský internát. Keď sa ocitnú na mizine, jednoznačne sa zhodnú na dvoch veciach: milovanú dcéru musia na drahej škole udržať a nikto sa nič nesmie dozvedieť. Len je potrebné vymyslieť, ako na to. Otvoria si teda fľašu a noc strávená s nápojmi im prinesie do života veľa otrasných nápadov. Napríklad plán ako tajne prenajať susedov prázdny dom, na ktorý majú dohliadať.

Plán rýchlo prinesie slušnú hotovosť, ale inak je samozrejme úplne šialený a nemôže dobre dopadnúť. Rodičia pod parou vŕšia jeden zlý nápad za druhým, až sa im všetky katastrofy vymknú spod kontroly.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.