Letné kino v AMFIKU: Román pre pokročilých

Dátum a čas:
sobota - 11. 07. 2020 - 21:00 - 23:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Aký je život rozvedených mužov oddelených naštvanou exmanželkou od stola, postele a účtov? Ako zapôsobí rozvod na ich morálku a sebavedomie? To všetko sa dozviete z českej komédie Román pre pokročilých v hlavnej úlohe s Marekom Vašutom, ktorú si budete môcť pozrieť v Letnom kine v AMFIKU 11. júla 2020.

Noblesný šarmantný sveták Rudolf sa po rozvode, zapríčinenom jeho nerozvážnou milostnou avantúrou, musí presťahovať z prepychu veľkomesta do provinčného hotela, ktorý vlastní so svojim roztopašným bratom Arnoštom (Miroslav Etzler). Rudolf je z momentálnej situácie “mierne” rozladený a zmieta sa medzi odhodlaním usadiť sa v pokojnom monogamnom vzťahu a nástrahami, ktoré mu denne pripravuje notorický flamender a sukničkár Arnošt.

A akoby trestom už nebolo časté bolenie hlavy z „opice“, musia sa obaja páni vysporiadať i s protivnou a všetkého schopnou majiteľkou vedľajšieho hotela (Jitka Čvančarová), ktorej tak nejakým omylom vyhlásili vojnu. Vďaka vytrvalému výchovnému pôsobeniu hotelovej recepčnej Nikoly (Berenika Kohoutová) sa Rudolfovi podarí nadviazať monogamný vzťah, z ktorého sa vyvinie vážna známosť. Svet je však malý a lož má krátke nohy… Obzvlášť, keď rola „deux ex machina“ pripadne Rudolfovej exmanželke Marii. Mimo diania nezostane ani Rudolfov a Mariin podivný syn Bohdan (Vincent Navrátil), ktorý svojim rodičom nedaruje vôbec nič. Víťazstvo preto nemusí vyzerať vždy tak, ako si ho predstavujeme…

Premietanie sa začína o 21:00 hod.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.