LETNÉ KINO V AMFIKU: Rozpoltený

Dátum a čas:
nedeľa - 02. 07. 2017 - 19:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


LETNÉ KINO V AMFIKU prinesie počas tejto sezóny horúce filmové novinky. V Amfiteátri sa bude premietať každý utorok, štvrtok a nedeľu po zotmení. Približne okolo 21:00 hod. si v nedeľu, 2. júla, budú môcť diváci pozrieť americký hororový thriller ROZPOLTENÝ.

V Kevinovi (James McAvoy) sa skrýva 23 rôznych osôb. Každú chvíľu sa má objaviť dvadsiata štvrtá… Pochybnú česť sa s ním zoznámiť dostanú tri študentky, ktoré pôvodne viezol domov na prázdniny otec jednej z nich. Stačila chvíľka a namiesto neho sedel za volantom podivný chlapík, ktorý ju uspal chemikáliou.

Z rozhovoru s ním nie sú rozhodne o nič múdrejšie, pretože Kevin je evidentný blázon. O nič lepšie na tom nie sú ani jeho matka alebo malý Hedwig, ktorí za nimi do podzemia chodia. Nenechajte sa spliesť, preľudnené to tam rozhodne nie je. Sú len produktom Kevinovej poruchy osobnosti. Pomôcť sa mu síce snaží psychologička (Betty Buckley), ale zdá sa, že na jeho mimoriadne rozpoltenie nestačia ani jej dlhoročné skúsenosti.

Vyznať sa v ňom sa pokúša aj jedna z väznených dievčat Casey (Anya Taylor – Joy), ktorá chce Kevinov stav využiť na útek. Ako dievča s traumou z detstva je navyše mimoriadne odolná a vynaliezavá, so silne vyvinutým inštinktom na prežitie. Bude ho potrebovať. Kevinova 24. osobnosť sa má každým dňom prebudiť a všetko nasvedčuje tomu, že to rozhodne nebude kladný hrdina.

Premietanie sa začína po zotmení, približne o 21:00 hod.

Vstupné: 4 €

vstupenky online


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.