Letné kino v AMFIKU – Rýchlo a zbesilo 7

Dátum a čas:
utorok - 04. 08. 2015 - 18:00 - 20:30

Miesto konania:
Amfiteáter


Amfiteáter ponúka aj počas augusta príjemne strávené večery v prírodnom kine, ktoré poskytuje nevšedné filmové zážitky na čerstvom vzduchu. Amfik je miesto, kde sa vyznávači strieborného plátna radi stretávali v hojnom počte už v minulosti a ako sa zdá, filmový divák si tam po rokoch jeho niekdajšej slávy nachádza cestu čoraz viac. Na tento mesiac je pripravená pestrá paleta filmovej produkcie a každý si tam môže nájsť  svoj najobľúbenejší titul či žáner. Letné kino v AMFIKU premieta každý utorok, štvrtok a nedeľu po zotmení, teda o 20:00 hod. Dva filmy uvidia návštevníci aj v septembri. Čaká ich EX Mašina a Vybíjaná.

stiahnuť (9)Druhá snímka, ktorú uvidia diváci (4. 8.) je americký akčný krimi thriller RÝCHLO A ZBESILO 7. Presvedčia sa, že aj autá môžu lietať. Aspoň pre nesmrteľnú sériu Rýchlo a zbesilo to platí. Jej hrdinovia už stihli prežiť neuveriteľné veci, teraz však naradia na nepriateľa, vedľa ktorého všetci ich doterajší súperi pripomínajú bandu deti z materskej školy. Statham hrá Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjanie, ktorého vycvičila elitná vojenská jednotka. Pokiaľ vám priezvisko tejto postavy niečo pripomína, potom sa nepletiete. Shawov mladší brat Owen obťažoval našich hrdinov v šiestej časti tak intenzívne, až ho pripravili o život. Rozrušený Shaw starší sa rozhodne, že na oplátku pripravi o život ich a všetkých jeho blízkych bez ohľadu na to, ako rýchli či zbesilí budú.

Vstupné: 3 €

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.