LETNÉ KINO V AMFIKU: Rýchlo a zbesilo 8

Dátum a čas:
utorok - 08. 08. 2017 - 18:30 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Máte radi rýchlu jazdu? Potom si nenechajte ujsť ďalšiu časť jednej z najúspešnejších filmových sérií všetkých dôb. Film RÝCHLO A ZBESILO 8 je možno práve to, čo chcete vidieť v LETNOM KINE V AMFIKU 8. augusta.

Dominic Toretto (Vin Diesel) opäť exceluje. Osmička je viac než automobilové zoskoky padákom, prelety áut medzi mrakodrapmi alebo ťahanie obrieho trezoru ulicami Ria. Tu sa rozhodne nepôjde na neutrál! Naopak, k absolútnej dokonalosti „vytuningovanú“ siedmu časť, ktorá mimochodom patrí medzi rekordmanov v rýchlosti prekročenia miliardovej tržby, jej tvorcovia ďalšie pokračovanie ešte vylepšili. Teraz napríklad o skvelé oscarové herečky Charlize Theron a Helen Mirren alebo o automobilovú naháňačku s ponorkou.

Na stranu zla zlákala sympaťáka Doma legendárna kyber-teroristka, prezývaná Cipher (Charlize Theron), ktorá je rovnako krásna ako nebezpečná. Niet sa čomu čudovať, že Toretto celkom stratil hlavu a vykašľal sa nielen na Letty (Michelle Rodriguez), ale aj na všetkých starých kámošov. Kombinácia jej inteligencie a jeho svalov a vodičských schopností z nich môžu urobiť neporaziteľný tandem.

Aby svet zostal v rovnováhe, opraty v osirelej rodine prevezme Hobbs (Dwayne Johnson), ktorý do nej proti svojej vôli priberie nového člena – – Deckarda Shawa (Jason Statham), ktorý mal pôvodne zhniť vo väzení. Spoločne s nimi sa budeme presúvať z divokého pobrežia exotickej Kuby, cez upchaté ulice New Yorku až na pusté ľadovce v Barentsovom mori, aby sme si užili ďalšiu zábavnú a nezabudnuteľnú jazdu.

Premietanie sa začína približne o 20:30 hod. po zotmení.

Vstupné: 4 €

Vstupenky online:

Letné kino v Amfiku - kompletný program (1059 stiahnutí)


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.