Letné kino v amfiku: Sex v Paríži

Dátum a čas:
štvrtok - 02. 07. 2015 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Letné filmové premietanie v košickom Amfiteátri pokračuje aj v júli a auguste vždy v utorok, štvrtok a nedeľu. Filmoví diváci si budú môcť vybrať zo širokej ponuky snímok, ktoré si budú môcť vychutnať pod holým nebom v neopakovateľnej atmosfére prírodného kina, ktoré má v Košiciach dlhú tradíciu. Počas júla sa na striebornom plátne začnú odvíjať filmové príbehy po zotmení o 21. hodine, v auguste o hodinu skôr.

stiahnuť (2)Ďalším  filmom, ktorý uvidia diváci vo štvrtok, 2. júla, je francúzska komédia SEX V PARÍŽI. Režisérsky debut francúzskej herečky Audrey Dana, ktorá je spoluautorkou scenára a zahrala si jednu z protagonistiek, je vlastne koláž príbehov jedenástich žien rôzneho veku, postavenia, stavu či povahy. Ich spoločným menovateľom je túžba zmeniť svoj život a problémy s láskou v rôznych podobách. Sú to matky, podnikateľky, kamarátky, slobodné či vydaté, všetky predstavujú spoločné rysy súčasných žien – dosť zmetené, ale rozhodne veľmi živé stvorenia plné paradoxov. Sú veselé, výbušné, drzé, prekvapivé, zložité, zakomplexované, žiarlivé…skrátka ŽENY. Rozhodli sa svoje tajomstvá odhaliť a podeliť sa s nimi. Je to komédia o kariére, deťoch, láske, sexe, a hlavne o tom, koho a čo ženy chcú.

Vstupné: 3 €

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.

 

A3_kino_amfik_07_08_2015


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.