LETNÉ KINO V AMFIKU: Skryté zlo

Dátum a čas:
štvrtok - 27. 07. 2017 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


V ponuke LETNÉHO KINA V AMFIKU je 27. júla americký film Skryté zlo. Všetci poznáme ten pocit, keď sa zo všetkých síl snažíme na niečo nemyslieť. Často to však dopadne tak, že čím viac sa snažíme myšlienky zatlačiť do úzadia, tým nástojčivejšie sa nám v hlave vynárajú.  Napokon sa cez to nejako, menej či viac úspešne, prenesieme. 

Ale čo ak existuje niečo, myšlienka, obraz alebo iba meno, ktorému stačí iba chvíľka našej nepozornosti a okamžite sa zaryje hlboko do našej mysle? A postupne sa z tohto malého semienka zrodí temnota, ktorá uvoľní naše najskrytejšie obavy a ovládne náš život tak, že sa začneme správať úplne nepredvídateľne a šialene? Presne o tom je tento mrazivý horor, ktorý odhaľuje, aké nepredstaviteľné zlo sa skrýva v pozadí nevysvetliteľných tragických udalostí.

Keď sa partia vysokoškolákov nasťahuje do starého domu ďaleko od internátov, ani jeden z nich netuší, že sa v ňom skrýva záhadná bytosť, ktorá nepochádza z nášho sveta. Príde si po každého, kto vysloví jeho meno alebo si naňho len spomenie. Traja kamaráti sa musia pokúsiť zachrániť jeden druhého a zároveň nikomu neprezradiť toto strašné tajomstvo, aby ostatných uchránili od smrteľnej hrozby, ktorá prichádza z temnoty.

Premietanie sa začína po zotmení, približne o 21:00 hod.

Vstupné: 3 €

Vstupenky online: 

Letné kino v Amfiku - kompletný program (1059 stiahnutí)


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.