Letné kino v „amfiku“: Som sexy

Dátum a čas:
nedeľa - 19. 08. 2018 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Spríjemnením nedeľňajšieho letného večera v Amfiteátri bude americká bláznivá komédia SOM SEXY, ktorú diváci uvidia 19. augusta o 20:00 hod. V hlavnej úlohe sa predstaví Amy Schumer ako úplne obyčajná žena „krv a mlieko“, ktorá po údere do hlavy začne samu seba vidieť a vnímať ako super kočku. A tiež sa podľa toho začne správať.

Renee má ľahko kolísavú nadváhu a ťažko kolísavé sebavedomie. Má kamarátky, prácu, občas i priateľa, občas i dlhšiu dobu, ale keď sa pozrie do zrkadla, vidí iba to najhoršie. Pri jednej z jázd vo fitku, kde na rotopede márne stíha nižšiu váhu, spadne a buchne sa do hlavy. Pre istotu hneď dvakrát. Keď sa preberie, zistí, že kúzla a spravodlivosť predsa len existujú.

Stala sa z nej totiž neodolateľná krásavica, Zrazu vyzerá ako božská supermodelka. Celý život sa jej od základu zmení. Má to však jeden háčik. V skutočnosti sa nič nezmenilo, ale ona sa cíti sexy, je božská a život naberá na obrátkach. Každý, kto ju stretne, sa nestačí čudovať. Začína flirtovať, chce novú prácu, možno by mohla byť modelkou, keby bola povrchná. Nebojí sa byť ľahko vyzývavá voči šéfovi a zrazu jej celý svet leží pri nohách. Nebojí sa súťaže krásy v plavkách a čo je najdôležitejšie – nebojí sa zamilovať.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.