Letné kino v amfiku: Spectre (James Bond)

Dátum a čas:
nedeľa - 24. 07. 2016 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Agent 007 alias James Bond sa po 24-krát vrátil na plátna kín. Pod hviezdnou oblohou si budú môcť priaznivci bondoviek pozrieť v Amfiteátri 24. júla najnovší film Spectre v réžii Sama Mendesa. James Bond dostane záhadný odkaz z minulosti, ktorý ho privedie na stopu známej zločineckej organizácie. Postupne rozpletá pavučinu klamstiev, aby nakoniec odhalil desivú pravdu o SPECTRE.

Na začiatku je misia zadaná po smrti pôvodnej M: Bond navštívi Mexico City, kde má vyhľadať Marca Sciarru. Ten sa chystá akurát vyhodiť do luftu neďaleký štadión a Bond bez oprávnenia začne konať, čím sa ukáže na očiach celej metropoly pri deštrukcii istej budovy. Lenže misia mala zmysel, lebo získa prsteň, ktorý ho neskôr zavedie do Ríma za vdovou Sciarru a odtiaľ vedú kroky na tajné zasadnutie i rozličné miesta na Zemi, kde operuje táto záhadná organizácia. Medzičasom sa schyľuje k veľkej informačnej revolúcii, keď nový C napriek nevôli nového M plánuje nasadiť centrálny systém Deviatich očí a nielenže má chuť vypnúť zastaraný program 00, ale aj začať sledovať obyvateľov najvýznamnejších krajín sveta.

Už po štvrtý raz sa v úlohe agenta zaskvie Daniel Craig.

Premietame so slovenskými titulkami.

Vstupné: 3 €

A3_KinoAmfik_2016


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.